Medewerkers

Naam Telefoonnummer E-mail
Algemeen +31 75 650 47 50 info@lr.nl
Directie
Danny Hol +31 75 650 47 50 info@lr.nl
Office Manager
Miranda van Delft +31 75 650 47 59 miranda@lr.nl
Verkoopleider Industrie
Timo de Bree

+31 75 650 47 66
+31 6 303 090 93

timo@lr.nl
Verkoopleider Handel
Bruno Tänzer

+31 75 650 47 68
+31 6 270 862 28

bruno@lr.nl
Verkoop Binnendienst Industrie
Ans Evenboer +31 75 650 47 56 ans@lr.nl
Michel Markx +31 75 650 47 54 michel@lr.nl
Derk Vos +31 75 650 47 60 derk@lr.nl
Verkoop Binnendienst Entertainment
Piet Speets +31 75 650 47 52 piet@lr.nl
Verkoop Binnendienst Valbeveiliging & Entertainment
Alessio Palombini +31 75 650 47 64 alessio@lr.nl
Height Safety Specialist
Bob van Velzen +31 75 650 47 65 bob@lr.nl
Administratie
Annelien Verkerk +31 75 650 47 61 annelien@lr.nl
Logistiek en Werkplaats
Louis Furth +31 75 650 47 30 louis@lr.nl
Database, Marketing en Communicatie
Frank van Kesteren +31 75 650 47 55 frank@lr.nl
Mandy Fisher +31 75 650 47 62 mandy@lr.nl
Stan Beltz +31 75 650 47 53 stan@lr.nl
Robin Hoekstra   robin@lr.nl